Onze valiezen zijn geleverd. Niet in de B&B waar we in L'anse aux meadows zaten, ook niet op ons volgende adres. Maar wél waar we drie dagen geleden zaten. Gelukkig hadden de lieve eigenaars van het motel een seintje gegeven dat we ze daar konden oppikken. Lang leve Air Canada (ze nemen géén contact op met de eigenaars van de bagage en leveren op het verkeerde adres)! Maar naar wat we hier onderweg horen, lijkt Air Canada daar wel voor gekend en spenderen ze fortuinen aan taxiritten voor koffers. We doen er niet moeilijk over aangezien het motel quasi op de weg naar Gros Morne ligt. Eind goed, al goed! Geen bomma-ondergoed meer nodig, eindelijk onze regenjas en goede wandelschoenen! Aangezien we toch in Port au Choix waren, leek het ons fijn een kleine wandeling te maken aan de vuurtoren. Vorige keer was het winderig en nat. Nu heerlijk zonnig! Een makkelijk begaanbaar grindpad. De ideale pauze na 200 km rijden. Geen restaurants of café's onderweg, dus stoppen we maar bij de 'Little red chip wagon' in Port Sanders. Een quasi Belgisch frietje (zonder mayonaise) als lunch. Dat is genoeg om er de volgende 200 kilometer richting Rocky Harbour weer tegenaan te kunnen. Het is geen straf om te rijden in Newfoundland (toch als er niet teveel putten zijn). Het ene vergezicht na het andere. Ook vandaag hebben we wild gespot: een jonge zwarte beer! Hij was iets te snel voor de camera! Nu verblijven we enkele dagen in een appartementje in Rocky Harbour. Met, hoe kan het ook anders, rustdag (voor de chauffeur en haar co-piloot) op de dag dat de Rode Duivels spelen. Het zou wel eens kunnen dat we hier véél lawaai maken. Tot gauw!
0 Comments
Leave a Reply. |
Hoogtepunten
Dieptepunten
Reisroute
Dag 1: Deer Lake Dag 2: Port au Choix Dag 3: L'anse aux meadows Dag 4: Rocky Harbour Dag 5: Rustdag Dag 6: The Tablelands Dag 7: Norris Point Dag 8: Western Brook Pond Dag 9: King's point Dag 10: Twillingate Dag 11: Rustdag Dag 12: Twillingate Dag 13: Twillingate Dag 14: Twillingate Dag 15: Gander & Terra Nova Dag 16: Sandy Cove, Terra Nova, Trinity, Elliston Dag 17: Bonavista Dag 18: Bonavista Dag 19: St Mary's Dag 20: St Vincent - Cape Pine & Cape Race Dag 21: St Mary's - Ferryland/Avalon - St John's Dag 22: St John's Dag 23: St John's |