Vandaag stond er zo’n vierhonderd kilometer rijden op het programma. Het meeste daarvan op de Canada 1 (= grootste baan = 100 km/u)! Daarom vond Wouter het wel leuk om nog wat avontuur in te bouwen (met mijn toestemming!) We wilden graag naar de vuurtoren bij Trinity. Maar daar heb je dan weer vier kilometer gravel- en puttengeduld voor nodig. Het was de moeite. Want het uitzicht over Trinity en de baai was fantastisch mooi in de ochtendzon. Er zaten zelfs… jaja… alweer… walvissen! En zo had ik weer voldoende energie om de verdere rit aan te vatten. In Dildo. Ik verzin de naam niet, stopten we voor een hapje en drankje, meebepaald in de brouwerij van Dildo. Ik bestelde een blond biertje. Proefde en kon het niet nalaten even te mijmeren. Zeker niet slecht, maar een Omer is zoveel beter! Omdat we de hele dag in de auto zaten, stopten we ook nog even aan de Salmonier Naturepark. Je wandelt drie kilometer over ‘boardwalks’ (een houten plankjespad is dat - mijn Nederlands gaat erop achteruit, ik vind de vertaling niet meer...) en ziet ondertussen inheemse dieren. Deze zitten in groooooote kooien. Maar nog altijd blijft het een beetje sneu. Daarna wordt de weg alleen maar slechter. Grotere putten, nog grotere putten, grootste putten en ben ik blij dat we arriveren aan de Claddagh Inn. De kok, Patrick, verwent ons met heel lekker eten en we kiezen een Canadees glaasje wijn. Dat hebben we wel verdiend.
0 Comments
Leave a Reply. |
Hoogtepunten
Dieptepunten
Reisroute
Dag 1: Deer Lake Dag 2: Port au Choix Dag 3: L'anse aux meadows Dag 4: Rocky Harbour Dag 5: Rustdag Dag 6: The Tablelands Dag 7: Norris Point Dag 8: Western Brook Pond Dag 9: King's point Dag 10: Twillingate Dag 11: Rustdag Dag 12: Twillingate Dag 13: Twillingate Dag 14: Twillingate Dag 15: Gander & Terra Nova Dag 16: Sandy Cove, Terra Nova, Trinity, Elliston Dag 17: Bonavista Dag 18: Bonavista Dag 19: St Mary's Dag 20: St Vincent - Cape Pine & Cape Race Dag 21: St Mary's - Ferryland/Avalon - St John's Dag 22: St John's Dag 23: St John's |